Polityka zwrotów

Polityka zwrotów

SKLEP INTERNETOWY

Rzeczy zakupione w sklepie internetowym można zwrócić w terminie 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki.

W tym celu należy:

1. wypełnić formularz zwrotu (dostępny po zalogowaniu na koncie klienta) i wysłać go do nas naciskając przycisk wyślij u dołu formularza. Formularz można również wydrukować naciskając przycisk drukuj i przesłać do nas w formie papierowej wraz ze zwracanym towarem, ważne aby zwracane produkty wraz z formularzem dotarły do nas przed upływem 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

2. zwracany produkt należy zapakować i przesłać na adres:

Sklep Internetowy Szachownica

Joart S.A.

ul. Staszica 11a

59-700 Bolesławiec

Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący.

3. Zwrot płatności następuje po otrzymaniu przez nas przesyłki i zweryfikowaniu produktu. Pieniądze przelewamy na konto w terminie maksymalnie 14 dni od dnia otrzymania rzeczy.

 

SKLEP STACJONARNY

Rzeczy zakupione w sklepie stacjonarnym można zwrócić w terminie 14 dni od dnia dokonania zakupu. Zwrotu można dokonać tylko za okazaniem paragonu w tym samym sklepie, w którym dokonany był zakup. Oddawana rzecz musi posiadać oryginalną metkę oraz nie może nosić śladów użytkowania. Zwrot pieniędzy za oddawane artykuły jest dokonywany na kartę podarunkową Szachownica.

Dla Twojego komfortu zwrotowi nie podlegają następujące produkty: majtki, skarpetki, rajstopy, stroje kąpielowe oraz biżuteria.

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać polubione przedmioty.

Zaloguj się