Maseczki wielorazowe

Filtruj według:
Pokazano 1-8 z 11 pozycji

Obecna sytuacja wymusza na wszystkich obywatelach szczególną troskę o warunki higieniczne. Obowiązujące przepisy obligują Polaków do noszenia maseczek ochronnych. Najnowsze doniesienia naukowców informują, że akcesoria wielokrotnego użytku spełniają swoje funkcje do 4 godzin. Po upływie tego czasu należy w bezpieczny sposób zamienić produkt na nowy. Materiał, z którego wykonane są maseczki ochronne na twarz, nie przepuszcza drobnoustrojów i wirusów, ale zapewnia przepływ powietrza. Wyrób jest elastyczny i nie powoduje dyskomfortu u użytkownika. Odpowiednio dopasowana maseczka doskonale przylega do twarzy. Unikalna formuła wyrobu sprawia, że może być on wykorzystywany podczas pracy. Należy pamiętać, że oferowane przez nas akcesoria nie są wystarczającą ochroną przed koronawirusem. Jednak w połączeniu z częstym myciem rąk, unikaniem dotykania twarzy oraz regularnym dezynfekowaniu przedmiotów możesz ochronić się przed zakażeniem.

Maseczki wielorazowe - zalety

Dostępne w tej kategorii produkty mają chronić użytkowników przed chorobami przenoszonymi drogą kropelkową. W obecnej sytuacji każdy chce zminimalizować ryzyko zachorowania na koronawirusa. Jednym ze sposobów, które mogą pomóc w uniknięciu choroby, są maseczki wielorazowe. Tego typu środki ochrony są wykonane z rozciągliwych materiałów, dzięki czemu dopasują się do twarzy o różnym kształcie. Dobrze uszyte akcesoria są odporne na działanie czynników zewnętrznych i nie niszczą się wskutek wielokrotnego prania. Włóknina znajdująca się wewnątrz produktu odpowiada za ochronę przeciwwirusową i przeciwbakteryjną. Należy pamiętać o regularnej zmianie maseczek i praniu od razu po ściągnięciu. Aktualnie najważniejszym zadaniem dla wszystkich obywateli jest troska o zdrowie. Jeżeli chcesz zapewnić sobie maksymalny stopień bezpieczeństwa, możesz jeszcze przed praniem zdezynfekować materiał. W związku z sytuacją epidemiologiczną tego typu dodatki będą obowiązkowe przez długi okres, dlatego warto zaopatrzyć się w kilka ciekawych wzorów, aby idealnie wpasowywały się w Twoje stylizacje. Po zakończeniu pandemii akcesoria te mogą być wykorzystywane przez mieszkańców miast do ochrony przed smogiem.

Jak prać maseczki wielorazowe

Odpowiednia dezynfekcja i pielęgnacja akcesoriów są kluczowym elementem dbania o zdrowie w obecnej sytuacji. Pamiętaj, aby zdejmować maseczkę ostrożnie bez dotykania jej wewnętrznej warstwy, ponieważ właśnie tam gromadzi się najwięcej niepożądanych drobnoustrojów. Zużyte akcesoria należy schować do szczelnej reklamówki lub pojemnika. Aby zminimalizować ryzyko przeniesienia wirusów z materiału na dłonie, załóż jednorazowe rękawiczki, zdezynfekuj przeznaczone do prania elementy, pozostaw je do całkowitego wyschnięcia i wrzuć je do pralki. Maseczki przeciwwirusowe zaleca się prać w temperaturze minimum 60 stopni przez około 45 minut. W takich warunkach substancje przenoszone drogą kropelkową zostaną skutecznie zniszczone. Specjaliści ostrzegają, by nie prać tego typu akcesoriów z innymi ubraniami. Dodatkową ochronę zapewnisz sobie, prasując wyschnięte akcesoria.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać polubione przedmioty.

Zaloguj się