Regulamin "Promocja na Dzień Dziecka"

REGULAM PROMOCJI

Promocja na Dzień Dziecka

§ 1 Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy regulamin (dalej jako Regulamin) określa zasady promocji „Promocja na Dzień Dziecka”.

 2. Organizatorem Akcji Promocyjnej jest JOART S.A. z siedzibą w Bolesławcu, ul. Staszica 11A, 59-700 Bolesławiec.

 3. Akcja promocyjna prowadzona jest w okresie od 28.05.2018 do 3.06.2018 r. w sklepie online na www.szachownica.com.pl oraz w salonach stacjonarnych (z wyłączeniem salonu w Wałbrzychu (Pasaż Auchan), ul. Wieniawskiego 19, w Jeleniej Górze, ul. Krótka 1, w Kłodzku, ul. Armii Krajowej 10 oraz salonu Outletowego w Żarach, ul. Ułańska 5)

§ 2 Zasady Akcji Promocyjnych

 1. Uczestnikiem Akcji Promocyjnej może być każda osoba, która w czasie jej trwania dokona zakupu asortymentu z aktualnej promocji „Promocja na Dzień Dziecka”.

 2. W ramach Akcji Promocyjnej klient otrzyma rabat w wysokości 40% za zakup każdej drugiej, tańszej sztuki z asortymentu objętego Promocją. Rabat naliczany jest przy kasie. Klienci posiadający Kartę Lojalnościową otrzymają dodatkowy rabat w wysokości 10% od wartości każdego drugiego, tańszego produktu (zwrot na kartę Szachomat).

 3. Każdy Uczestnik ma możliwość zwrotu lub wymiany niewadliwego towaru w terminie 14 dni od dnia dokonania zakupu. Po upływie w/w terminu nie ma możliwości wymiany ani zwrotu niewadliwego towaru.

 4. Zwroty przyjmowane są na cały zakup promocyjnego asortymentu tzn. zwrotu można dokonać na wszystkie zakupione w ramach promocji towary, nie na wybrane.

 5. W przypadku zwrotu, przy zakupie którego klient skorzystał z Rabatu, otrzyma zwrot ceny rzeczywiście uiszczonej tj. pomniejszonej o Rabat TYLKO I WYŁĄCZNIE na kartę podarunkową. Karta podarunkowa ważna jest przez 365 dni od daty zasilenia (zwrotu) i możliwa do wykorzystania w salonach stacjonarnych oraz w sklepie online na www.szachownica.com.pl.

 6. W przypadku zwrotu towaru, za którego zakup została zasilona Karta Lojalnościowa, klientowi zostanie pobrane z Karty Lojalnościowej tyle samo wirtualnych złotówek, ile zostało zasilone przy zakupie promocyjnego asortymentu.

 7. Akcja promocyjna nie łączy się z innymi promocjami obowiązującymi w sklepach stacjonarnych (które biorą udział w promocji) oraz w sklepie online na www.szachownica.com.pl.

§ 3 Szczegółowy opis Akcji Promocyjnych

 1. W dniach od 28.05.2018 do 3.06.2018 r. – za zakup każdej drugiej sztuki z całego asortymentu dziecięcego, Klient otrzyma rabat w wysokości 40% wartości drugiej, tańszej sztuki. Przykład 1: Klient, który zakupił dwa produkty z promocyjnego asortymentu, otrzyma rabat w wysokości 40% wartości tańszego produktu. Przykład 2: Klient, który zakupił cztery produkty z promocyjnego asortymentu, otrzyma rabat w wysokości 40% od sumy wartości dwóch najtańszych produktów itd. Klient, który posiada Kartę Lojalnościową, dodatkowo otrzyma zwrot 10% od wartości każdego drugiego, tańszego produktu (po 40% rabacie) na kartę SZACHOMAT.

 2. Promocja dotyczy całego asortymentu dziecięcego.

 3. Regulamin promocji dostępny jest w salonach stacjonarnych objętych promocją oraz na www.szachownica.com.pl .

najnowsze produkty

Nie znaleziono pasujących produktów.