REGULAMIN PROMOCJI „Szachomat: -20% na damskie swetry, narzuty i kardigany”

 

REGULAMIN PROMOCJI

Szachomat: -20% na damskie swetry, narzuty i kardigany”

 

§1

Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy regulamin (dalej jako Regulamin) określa zasady promocji „Szachomat: -20% na damskie swetry, narzuty i kardigany”.

 2. Organizatorem Akcji Promocyjnej jest JOART S.A. z siedzibą w Bolesławcu, ul. Staszica 11a, 59-700 Bolesławiec.

 3. Akcja promocyjna prowadzona jest w okresie od 18.09.2018 do 22.09.2018 r. w sklepie online na www.szachownica.com.pl oraz w salonach stacjonarnych (z wyłączeniem salonu w Jeleniej Górze, ul. Krótka 1, w Kłodzku, ul. Armii Krajowej 10, salonu Outletowego w Żarach, ul. Ułańska 5). Szczegółowy opis akcji znajduje się w dalszej części regulaminu.

 

§ 2

Zasady Akcji Promocyjnej

 1. Uczestnikiem Akcji Promocyjnej może być każda osoba, która w czasie trwania promocji dokona zakupu wybranego asortymentu z aktualnej promocji „Szachomat: -20% na damskie swetry, narzuty i kardigany ”.

 2. W ramach Akcji Promocyjnej klient otrzyma zasilenie Karty Lojalnościowej SZACHOMAT za zakupiony asortyment promocyjny.

 3. Każdy Uczestnik ma możliwość zwrotu lub wymiany niewadliwego towaru w terminie 14 dni od dnia dokonania zakupu. Po upływie w/w terminu nie ma możliwości wymiany ani zwrotu niewadliwego towaru.

 4. Zwroty przyjmowane są na cały zakup promocyjnego asortymentu tzn. zwrotu należy dokonać na wszystkie zakupione w ramach promocji towary, nie na wybrane.

 5. W przypadku zwrotu towaru, za którego zakup została zasilona Karta Lojalnościowa, klientowi zostanie pobrane z Karty Lojalnościowej tyle samo wirtualnych złotówek, ile zostało zasilone przy zakupie promocyjnego asortymentu. Rzeczywiście uiszczona kwota zostanie zwrócona TYLKO I WYŁĄCZNIE na kartę podarunkową. Karta podarunkowa ważna jest przez 365 dni od daty zasilenia (zwrotu) i możliwa do wykorzystania w salonach stacjonarnych (biorących udział w promocji) oraz w sklepie online na www.szachownica.com.pl).

 6. Akcja promocyjna łączy się z innymi promocjami obowiązującymi w sklepach stacjonarnych (które biorą udział w promocji) oraz w sklepie online na www.szachownica.com.pl.

 

§ 3

Szczegółowy opis Akcji Promocyjnej

 1. W dniach 18.09.2018 – 22.09.2018 r. – na zakup każdej sztuki z asortymentu damskich swetrów, narzut i kardiganów, Klient otrzyma zasilenie swojej Karty Lojalnościowej SZACHOMAT w wysokości 20% wartości każdej sztuki. Przykład 1: Klient, który zakupił jeden produkt z promocyjnego asortymentu, otrzyma zasilenie karty w wysokości 20% wartości tego produktu. Przykład 2: Klient, który zakupił 2 produkty z promocyjnego asortymentu, otrzyma zasilenie karty w wysokości 20% sumy wartości tych produktów itd.

 2. Promocja dotyczy całego asortymentu damskich swetrów, narzut i kardiganów.

 3. Regulamin promocji dostępny jest w salonach stacjonarnych (biorących udział w promocji) oraz na stronie www.szachownica.com.pl

najnowsze produkty

Nie znaleziono pasujących produktów.