Regulamin promocji -50% na drugą szt. biustonoszy i majtek

 

REGULAMIN PROMOCJI

Szachomat: -50% na drugą sztukę”

 

§ 1 Postanowienia ogólne

 

 1. Niniejszy regulamin (dalej jako Regulamin) określa zasady promocji „Szachomat: -50% na drugą sztukę”.

 2. Organizatorem Akcji Promocyjnej jest JOART S.A. z siedzibą w Bolesławcu, ul. Staszica 11A, 59-700 Bolesławiec.

 3. Akcja promocyjna prowadzona jest w okresie od 16.02.2018 do 22.02.2018 r. w sklepie online na www.szachownica.com.pl oraz w salonach stacjonarnych (z wyłączeniem salonu w Wałbrzychu (Pasaż Auchan), ul. Wieniawskiego 19, w Jeleniej Górze, ul. Krótka 1, w Kłodzku, ul. Armii Krajowej 10 oraz salonu Outletowego w Żarach, ul. Ułańska 5)

 

§ 2 Zasady Akcji Promocyjnej

 1. Uczestnikiem Akcji Promocyjnej może być każda osoba, która w czasie trwania promocji dokona zakupu wybranego asortymentu z aktualnej promocji „Szachomat: -50% na drugą sztukę”.

 2. W ramach Akcji Promocyjnej klient otrzyma zasilenie Karty Lojalnościowej SZACHOMAT za zakupiony asortyment promocyjny.

 3. Każdy Uczestnik ma możliwość zwrotu lub wymiany niewadliwego towaru w terminie 14 dni od dnia dokonania zakupu. Po upływie w/w terminu nie ma możliwości wymiany ani zwrotu niewadliwego towaru.

 4. Zwroty przyjmowane są na cały zakup promocyjnego asortymentu tzn. zwrotu można dokonać na wszystkie zakupione w ramach promocji towary, nie na wybrane.

 5. W przypadku zwrotu towaru, za którego zakup została zasilona Karta Lojalnościowa, klientowi zostanie pobrane z Karty Lojalnościowej tyle samo wirtualnych złotówek, ile zostało zasilone przy zakupie promocyjnego asortymentu. Rzeczywiście uiszczona kwota zostanie zwrócona TYLKO I WYŁĄCZNIE na kartę podarunkową. Karta podarunkowa ważna jest przez 365 dni od daty zasilenia (zwrotu) i możliwa do wykorzystania w salonach stacjonarnych (biorących udział w promocji) oraz w sklepie online na www.szachownica.com.pl).

 6. Akcja promocyjna łączy się z innymi promocjami obowiązującymi w sklepach stacjonarnych (które biorą udział w promocji) oraz w sklepie online na www.szachownica.com.pl.

 

§ 3 Szczegółowy opis Akcji Promocyjnej

 1. W dniach 16-22.02.2018 r. – na zakup każdej drugiej tańszej sztuki bielizny Klient otrzyma zasilenie swojej Karty Lojalnościowej SZACHOMAT w wysokości 50% wartości drugiej tańszej sztuki odzieży. Przykład 1: Klient, który zakupił dwa produkty z promocyjnego asortymentu, otrzyma zasilenie karty w wysokości 50% wartości tańszego produktu. Przykład 2: Klient, który zakupił cztery produkty z promocyjnego asortymentu, otrzyma zasilenie karty w wysokości 50% sumy wartości dwóch najtańszych produktów itd.

 2. Promocja dotyczy wybranego asortymentu z działu bielizna: biustonosze oraz majtki damskie, biustonosze dziewczęce, majtki męskie i dziecięce.

 3. Regulamin promocji dostępny jest w salonach stacjonarnych (biorących udział w promocji) oraz na stronie www.szachownica.com.pl

 

najnowsze produkty

Nie znaleziono pasujących produktów.