Regulamin promocji -40% na drugą szt.

REGULAMIN PROMOCJI

„Szachomat:  -40% na drugą sztukę”

 

§ 1 Postanowienia ogólne

 

1)        Niniejszy regulamin (dalej jako Regulamin) określa zasady promocji „Szachomat: -40% na drugą sztukę”.

2)        Organizatorem Akcji Promocyjnej jest JOART S.A. z siedzibą w Bolesławcu, ul. Staszica 11A, 59-700 Bolesławiec.

3)       Akcja promocyjna prowadzona jest w okresie od 19.01.2018 do 21.01.2018 r. w sklepie online na www.szachownica.com.pl oraz w salonach stacjonarnych (z wyłączeniem salonu w Dębicy, ul. ks. Nosala 2, w Lublinie, Al. Witosa 6, w Szczecinie, ul. Wiosenna 32, w Bydgoszczy, ul. Toruńska 101, w Jeleniej Górze, ul. Krótka 1, w Kłodzku, ul. Armii Krajowej 10 oraz salonu Outletowego w Żarach, ul. Ułańska 5)

 

 § 2 Zasady Akcji Promocyjnej

1)        Uczestnikiem Akcji Promocyjnej może być każda osoba, która w czasie trwania promocji dokona zakupu wybranego asortymentu z aktualnej promocji  „Szachomat: -40% na drugą sztukę”.

2)        W ramach Akcji Promocyjnej klient otrzyma zasilenie Karty Lojalnościowej SZACHOMAT za zakupiony asortyment promocyjny.

3)        Każdy Uczestnik ma możliwość zwrotu lub wymiany niewadliwego towaru w terminie 14 dni od dnia dokonania zakupu. Po upływie w/w terminu nie ma możliwości wymiany ani zwrotu niewadliwego towaru.

4)        Zwroty przyjmowane są na cały zakup promocyjnego asortymentu tzn. zwrotu można dokonać na wszystkie zakupione w ramach promocji towary, nie na wybrane.

5)       W przypadku zwrotu towaru, za którego zakup została zasilona Karta Lojalnościowa, klientowi zostanie pobrane z Karty Lojalnościowej tyle samo wirtualnych złotówek, ile zostało zasilone przy zakupie promocyjnego asortymentu. Rzeczywiście uiszczona kwota zostanie zwrócona TYLKO I WYŁĄCZNIE na kartę podarunkową. Karta podarunkowa ważna jest przez 365 dni od daty zasilenia (zwrotu) i możliwa do wykorzystania w salonach stacjonarnych (biorących udział w promocji) oraz w sklepie online na www.szachownica.com.pl).

6)       Akcja promocyjna łączy się z innymi promocjami obowiązującymi w sklepach stacjonarnych (które biorącudział w promocji) oraz w sklepie online na www.szachownica.com.pl.

 

§ 3 Szczegółowy opis Akcji Promocyjnej

1)       W dniach 19-21.01.2018 r. – na zakup każdej drugiej tańszej sztuki odzieży Klient otrzyma zasilenie swojej Karty Lojalnościowej SZACHOMAT w wysokości 40% wartości drugiej tańszej sztuki odzieży. Przykład 1: Klient, który zakupił dwa produkty z promocyjnego asortymentu, otrzyma zasilenie karty w wysokości 40% wartości tańszego produktu. Przykład 2: Klient, który zakupił cztery produkty z promocyjnego asortymentu, otrzyma zasilenie karty w wysokości 40% sumy wartości dwóch najtańszych produktów itd.

2)        Promocja dotyczy całego asortymentu odzieży z wyłączeniem akcesoriów, bielizny i galanterii, w tym: bielizny nocnej, piżam, pasków, czapek, szalików, chust, rękawiczek, rajstop, skarpet, pończoch.

3)        Regulamin promocji dostępny jest w salonach stacjonarnych (biorących udział w promocji) oraz na stronie www.szachownica.com.pl

 

najnowsze produkty

Nie znaleziono pasujących produktów.